پشتیبانی و قوانین

با ورود به سایت و استفاده از خدمات آن، این طور تلقی می‌شود که شما، کاربر گرامی، تمامی قوانین زیر را پذیرفته‌اید و خود را ملزم به رعایت آن‌ها می‌دانید.

شرایط و الزامات

  • با وجود تلاش و دقت فراوان در گردآوری اطلاعات نمایش داده شده در سایت، هیچ‌گونه ضمانتی مبنی بر صحت آن وجود ندارد و مسئولیت تصمیماتی که کاربر بر اساس این اطلاعات اتخاذ می‌کنند بر عهده خود وی است.
  • استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت “پیشخوان پلاس” تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
  • اطلاعات موجود در سايت، از منابع رسمي و مورد تائيد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گردآوري ميگردد و هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط سايت “پیشخوان پلاس” ادعا و يا تضمين نمي‌شود.
  • سايت “پیشخوان پلاس” به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به “پیشخوان پلاس” مي باشد.
  • ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سايت “پیشخوان پلاس” مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
  • اخبار، اسناد و مدارك موجود برروي اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ مي‌داريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت‌هائي از سايت اقدام نماييم. سايت “پیشخوان پلاس” ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و محتوا، محصولات، برنامه‌ها، خدمات و يا قيمت‌ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده است در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
  • هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت “پیشخوان پلاس” و خدمات مرتبط ممنوع است.
  • قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.

سايت “پیشخوان پلاس” مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين “شرايط و الزامات” را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است دفعتاً از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.