آخرین‌مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اعلام شد

آخرین‌مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اعلام شد

به گزارش سند و مدرک به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در تازه‌ترین اطلاعیه خود از مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا ۱۴ تیرماه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است که امکان ویرایش اطلاعات از روز چهارشنبه ۴ تیرماه تا روز شنبه ۱۴ تیرماه برای تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت‌نام پیامکی) که استعلامات آن‌ها موردبررسی قرارگرفته در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند ایجادشده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

در این اطلاعیه تصریح‌شده است: ویرایش اطلاعات سایر متقاضیان که استعلامات آن‌ها موردبررسی قرار نگرفته به‌مرور انجام‌شده و نگرانی از این ناحیه متوجه ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد.

همچنین، مهلت آن معاونت اعلام کرد: متقاضیانی که در حال حاضر در وضعیت رد درخواست قرارگرفته‌اند صرفاً تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳ تیرماه فرصت دارند با مراجعه به بخش مشاهده درخواست متقاضی در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir اعتراض خود را ثبت کنند.

دسته بندی :خدمات عمومی
۸ تیر ۱۳۹۹

نظرات